تبلیغات
وبلاگ خبری آموزشی هیات شطرنج جویبار - چهار نماینده پسر شطرنج ایران برای رقابتهای المپیاد زیر 16 سال جهان مشخص شدند/ رقابت انتخابی برای تعیین نماینده بانوان

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.
چهار مسافر پسر شطرنج ایران برای مسابقات المپیاد جهانی زیر 16 سال مشخص شدند.قرار است تنها بانوی اعزامی به این رقابتها نیز پس از برگزاری رقابت انتخابی در چهار روز مشخص شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، رقابتهای المپیاد جهانی زیر 16 سال 31 تیر تا 9 مرداد به میزبانی کشور اسلواکی برگزار می شود. ایران با 5 نماینده متشکل از 4 پسر و یک دختر در این مسابقات حضور خواهد داشت.

کمیته فنی فدراسیون شطرنج با توجه به انصراف محمد امین طباطبایی از حضور در این مسابقات اسامی چهار نماینده ی آقا اعزامی به این مسابقات را به شرح زیر اعلام کرد:

1-علیرضا فیروزجا

2-پرهام مقصودلو

3-آرین غلامی

4-آرش طاهباز

در بخش بانوان نیز مقرر شد تا از میان مبینا علی نسب و آناهیتا زاهدی فر پس از برگزاری 4 رویارویی در روزهای 22،21،20 و 23 خرداد یک نماینده برای اعزام به المپیاد زیر 16 ساله جهان انتخاب شود.

گفتنی است ایران سال گذشته با ترکیب شاهین لرپری زنگنه، محمد امین طباطبایی، آرش طاهباز و پرهام مقصودلو قهرمان مسابقات المپیاد جهانی شطرنج زیر 16 سال به میزبانی اولانباتور مغولستان شده بود.تاریخ : یکشنبه 9 خرداد 1395 | 09:28 ق.ظ | نویسنده : Admin | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • آریان بی سی